Naši mali nogometaši
Učenici 3. b razreda: Mario Martan, Borna Budim i Dino Maček članovi su Nogometnog kluba „Sračinec“. Učenica Mia Ela Klarić postavila im je nekoliko pitanja o njihovom bavljenju ovim sportom. Zašto volite trenirati nogomet? Mario: Zato jer znaš trikove i možeš naučiti dobro igrati. Dino: Da se naučim nogomet i trikove. Borna: Zato da budem bolji u tome jer prije nisam baš dobro znao igrati nogomet. Kada i kako si

